Good News from Ukrainian Catholic Education Foundation

Пані Христина Стоділка-Цурковська, передала Інституту історії Церкви особисті речі отця Мар’яна Цурковського

Українка за походженням, меценатка, у минулому – Голова Комітету українок Канади Христина Стоділка-Цурковська, передала Інституту історії Церкви УКУ особисті речі, зокрема церкову печатку та Служебник, свого близького родича, уже покійного отця Мар’яна Цурковського, який змушений був покинути Україну під час Другої світової війни. Продовження

УКУ – єдиний у світі університет, де люди з розумовою неповносправністю живуть разом із студентами

ентр «Емаус», що діє при УКУ, уже 18 років змінює ставлення українського суспільства до людей з особливими потребами: організовує просвітницькі зустрічі, підтримує сім’ї, де є такі діти, а також допомагає людям з неповносправністю знайти роботу, хобі та приятелів. В «Емаусі» людей з неповносправністю називають друзями.

Дім «Емаус», де мешкають особи з розумовою неповносправністю та асистенти, – один з проектів Центру. Подібні будинки існують у багатьох країнах, але саме УКУ – єдиний університет у світі, де такий дім знаходиться в студентському колегіумі.

Про те, як зародилася ідея «Емаусу», що робить Центр та чому він діє саме при університеті – читайте далі.

“Jean Vanier was one of the holiest people that I had the good fortune of knowing.” Archbishop Borys Gudziak

We offer you a text which Archbishop Borys Gudziak posted on social media, to honor the memory of this extraordinary figure. Read more.